Středisková rada a vedení střediska

Středisková rada řídí chod střediska a rozhoduje o všech zásadních záležitostech v oblastech výchovné práce, organizace a hospodaření.

Schází se pravidelně jednou za měsíc. V roce 2007 se muselo naše středisko vypořádat s organizační změnou celé organizace Junák - svaz skautů a skautek ČR. Na volebním sněmu střediska, který se v souvislosti s touto transformací konal v listopadu 2007, došlo k obměnám ve vedení rady. Celkově ubylo volených funkcí, většina odborníků na jednotlivé oblasti práce střediska je nyní jmenována a nemá rozhodovací pravomoc. Je tak za svou činnost plně odpovědná vedení střediska, voleným členům střediskové rady a vedoucím jednotek (oddílům mladších členů, roverskému kmeni, oddílům OS). Složení střediskové rady je v tomto období následující:

• Vedoucí střediska: Kateřina Jonášová
  • Zástupce vedoucí střediska: Marek Lukáš
  • Člen rady: Tereza Jedličková, Lenka Vrabcová, Martin Jonáš
  • Zástupce Kmene dospělých: Miluška Náhlíková
  • Výchovná zpravodajka: Lenka Vrabcová
  • Výchovný zpravodaj: Jiří Křenek
  • Hospodářka: Tereza Jedličková
  • Vůdce 52. OS: Jaroslav Topinka
  • Vůdce 53. OS: Jiří Ládr
  • Vůdkyně 3. RK: Marie Gillová

Členy střediskové rady jsou dále následující vůdci oddílů mladších členů: