Klapka 2009

Klapka je soutěž o nejlepší multimediální počin letošního skautského léta, včetně babího. Tedy video a foto.

Letošním tématem je BUŘT. Uzávěrka příspěvků je do konce října (včetně).Příspěvky posílejte na mail radan.suba@volny.cz

Pro posouzení příspěvků je vhodné znát podmínky soutěže:

• příspěvky musí mít něco společného s tématem ( i kdyby to měl být jen název).
  • měl by být pořízen od června do termínu odevzdání tedy do konce října
  • videa natočena o délce maximálně 1 minuta, dodána v některém běžném videoformatu
  • za každý oddíl může být do soutěže přihlášeno maximálně tolik příspěvků, kolik má oddíl družin
  • místo pěti odlišných fotografií za jednotlivé družiny, lze poslat jednu fotoserii za oddíl

Hlasovat bude moci každá členka a každý člen STŘELY, bez ohledu na věk, funkci, náladu a tak podobně.
Hlasování bude probíhat celý listopad a bude formou hodnocení jednotlivých příspěvků přímo zde tady na stránkách.

klapka.jpg94.52 KB